|
Gjeni një agjent lokal të KW Agjenti juaj
John Scarano
Keller Williams Realty
Chester, NY
English
Licenca nr: 10401343602 - NY / NYS Licensed Real Estate Salesperson në Licensed2Sell Team
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth meje

Husband - Father of two girls - 17 year military Veteran. I believe in integrity, commitment to excellence, professionalism and personalized care. I possess the knowledge and skills needed to smoothly navigate you through the process of buying or selling your home.

Detajet e mia
GJUHËT English
PËRKATËSIA USHTARAKE National Guard - United States United States Air Force
MARKET CENTER Keller Williams Realty
cdbat0ovar0kro0hkd50.png
Keller Williams Realty
243 Route 17K Newburgh, NY 12550
Zyrë

John Scarano
NYS Licensed Real Estate Salesperson 10401343602
Celular
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.