|
Gjeni një agjent lokal të KW Agjenti juaj
Çdo zyrë Keller Williams® është në pronësi dhe operim të pavarur

Rreth meje

Professional Experience: Skilled in Real Estate Transactions For Sale, For Rent, Short Sales, Foreclosures, Bank Owned REO’s, Government HUD Homes, Housing & Urban Development. FHA Federal Housing Authority, VA Homes Zero Down, U.S. Department of Veterans Affairs, RELO Relocation Expert.

1st Time Home Buyers, Down Payment Assistance. FSBO’s For Sale By Owner’s, Expired Listings. New Construction, Luxury, Estate Homes, Million Dollar Listings, Single Family Homes. Condominiums, Townhouses. Adult Communities, Senior Living, 55+ plus. School of Real Estate Graduate.

Detajet e mia
GJUHËT Spanish, English
MARKET CENTER Miami Kendall
Miami Kendall
11420 N. Kendall Dr., Ste. 207 Miami, Florida, 33176
Zyrë

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.